Altinbas 1024x667 - Altinbas جامعة

دانشگاه ما که در سال 2008 توسط بنیاد آموزش و فرهنگ Mehmet Altinbaş با عنوان “دانشگاه استانبول کمربورگاز” تاسیس شد، با تغییر نام در سال 2017 با نام “دانشگاه آلتینباش” به راه خود ادامه می دهد.

دانشگاه آلتینباش که در مجموع دارای 3 پردیس و 9 دانشکده، 1 دانشکده تحصیلات تکمیلی و 2 مدرسه می باشد، در مجموع با 26 رشته در مقطع کارشناسی، 11 مدرک کاردانی، 24 رشته کارشناسی ارشد و 8 رشته در مقطع دکترا به تحصیل خود ادامه می دهد. در چارچوب هدف خود مبنی بر تبدیل شدن به یک مرکز علمی بین المللی، بیش از 3 هزار نفر از بیش از 10 هزار دانشجوی شاغل در این دانشگاه، دانشجویانی از 88 کشور مختلف جهان هستند.

دانشگاه آلتینباش با فارغ التحصیلان خود، با کادر علمی قوی که به دانش جهانی، ساختار و مشارکت های بین المللی خود ارزش می بخشد، و چشم انداز دانشگاهی کارآفرینانه، نوآورانه و رقابتی که دانشجویان را قادر می سازد تا خود را حفظ کنند، فرصت های آموزشی را افزایش می دهد و جایگاه خود را در دنیای تجارت حرفه ای تقویت می کند. افق آنها دائماً گسترده است. با Find And Study می توانید به راحتی برای برنامه های دانشگاه اقتصاد ازمیر اقدام کنید.

İSTANBUL
İSTANBUL

معلومات اكثر

الصور